Pouliční otravové

22. srpna 2008 v 13:02 | Denzie
Potkávám je skoro na každém kroku. Protože se pohybuji hodně v centru města, otravují mě ráno když jdu do práce, otravují , když jdu na oběd a otravují i večer , když jdu z práce. Většinou se jedná o pouliční prodejce, kteří nabízejí služby mobilních operátorů nebo slečny , které vybírají peníze na "dobročinné účely".
Co se týká prodejců, jsem na ně už alergická. Ze začátku, když jsem měla dobrou náladu, jsem jim na otázky typu: "Dobrý den slečno, už Vám bylo 18?" řekla že "už třikrát", jestli jsem z Prahy a jestli mám ráda přírodu jsem odvětila "samozřejmě" :-) Teď už se buď vůbec nezastavím, nebo je rovnou posílám do oněch míst. Vypadá to , že mají hroší kůži, jinak by to snad ani nemohli dělat. Nesnáším , když spěchám domů a do cesty mi skočí mladík s nesmyslnou otázkou a jde se mnou tak dlouho, dokud ho sprostě neodbydu.
Co se týká slečen, které nabízejí různé předměty ke koupi s tím, že přispívám na dobrou věc - pochybuji, kdybych se slečny zeptala, čeho se konkrétně projekt Dětství bez úrazu týká a kam peníze odcházejí, že by mi dala smysluplnou odpověď. Takže dělám , že je neslyším, kdybych měla přispívat každému , kdo mě osloví, nevydělávala bych na nic jiného. A poznámky typu: "ááá, slečna je asi hluchá", mě už nechávají chladnou.
Takže vzkazuji všem mobilním operátorům a dalším, kteří se takto prezentují - toto opravdu není nejlepší způsob propagace služeb , vážení :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrnjous Mrnjous | Web | 22. srpna 2008 v 13:14 | Reagovat

Tak to mi mluvíš z duše! ... U nás ve městě jsou nejhorší vnucovači parfémů ... jednou, když už jsem byla nádherně nabroušená a on za mnou letěl se slovy "Mám tu parfém přesně pro Vás" (to mě vždycky může vytočit - přesně pro vás!) jsem se jen (s ksichtem, kterej by odradil každýho :D) otočila a vyhrkla: "Díky, ale nerada bych smrděla tak jako vy, nashle!" ... ani mi nevadí, že mě má za mrzutou krávu, hlavně, že jsem se ho zbavila nadobro :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama