Hezké okamžiky dnešního dne

12. září 2008 v 12:46 | Denzie
I když poslední dobou nemám úplně nejlepší náladu, dnes se podařilo dvěma lidem ,které ani neznám , mi ji velice vylepšit.
Šla jsem si koupit nějakou zeleninu a cestou jsem šla kolem dvou domů, mezi nimiž je průjezd pro auta. Zrovna odtud vyjíždělo nějaké auto, tak jsem se zastavila a podívala jsem se jestli zastaví nebo pojede dál, abych se mu tam nepřipletla. Ale to byl pohled !! V autě seděl muž, který se díval přímo mě do očí zrovna v tu chvíli, když jsem se koukla já na něj…nebyl ničím vyjímečný ani to nebyl nějaký model jako z časopisu, ale mě se líbil opravdu moc. Usmál se a ukázal mi , že mám jít. Tak jsem šla. Ale myslím , že na ten pohled budu dlouho vzpomínat. Je mi teď trochu líto, že jsem ho mohla vidět jen na pár vteřin a že už ho nikdy neuvidím….i když, nikdy neříkej nikdy
Druhý byl Vietnamec z obchůdku se zeleninou. Občas tam zajdu, tak už ho tak trochu znám. Vždycky se snaží mi nějakou lámanou češtinou říct , že jsem hezká ( "dobrá holka, hezká holka, moooc dobrá" apod ) a snaží se mě alespoň pohladit po ruce, když mu podávám peníze. Ani mi to nějak moc nevadí, i když to rozhodně není můj typ :-) ale je to legrační a milé. A tak se mi dnes asi bude po zbytek dne pracovat o něco líp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama