Proč já???

6. září 2008 v 10:30 | Denzie
Jak už jsem tady asi psala, mám dceru. Vím že každé dítě někdy zlobí a má svoje chvilky...ale moje dcera je jiná, myslím tím zvláštní, prostě asi ne úplně taková jako bývají holky v jejím věku. Rozumu moc nepobrala a ve škole jí to taky nejde. Ani moc zručná bohužel není. Řešili jsme s ní velké problémy, lítali po psycholozích, psychiatrech, chodili po večerech na doučování, zkoušeli to po dobrém, po zlém....ale výsledek=0.
A tak píšu proč zrovna já? Trpím jako zvíře, když vidím její neúspěchy. Už se nedokážu ovládat a někdy mám z toho hysterický "záchvat". Proč to potkalo zrovnä mě? Vím že můžou přijít i horší věci jako nemoc apod...všechno si to uvědomuji a přesto nevím, jak budu pokračovat dál. Myslím že je to všechno moje chyba, že jsem se jí měla víc věnovat když byla malá a tak...ale teď už je pozdě. Dělám co se dá, ale nestačí to. Asi je to pořád málo, nebo na to asi nemám.
Myslím , že můj přítel už to dost nezvládá a že nás to rozdělí...možná už brzo :-( ani bych se tomu nedivila. Obdivuju ho že s námi pořád je, já bych asi utekla.
Není nic horšího než vidět , jak veškeré pokusy dostat vaše dítě do správných kolejí selhávají, hrozně to bolí...tak mi držte palce, mám před sebou ještě dlouhou cestu, ať je její konec aspoň trochu úspěšný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nympha von Moonthorn Nympha von Moonthorn | E-mail | Web | 9. září 2008 v 22:07 | Reagovat

Možná jednou budeš moc ráda, že jsi do ní vkládala tolik ,,pokusů", které se zdály býti marné.. (mimochodem, doufám, že nevadí to tykání, ale tahle cesta mi připadá natolik anonymní... )

2 Denzie Denzie | 10. září 2008 v 17:09 | Reagovat

tykání mi samozřejmě nevadí :-) děkuju za tyhle řádky, i to málo člověka trochu nakopne....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama